Carporty drewniane producent: wiaty garażowe, wiaty samochodowe z montażem i transportem, na wymiar, na zamówienie.

Carporty projektujemy komputerowo z wykorzystaniem specjalistycznego programu do projektowania konstrukcji drewnianych SEMA. Do obróbki drewna używamy profesjonalnej maszyny ciesielskiej CNC Hundegger K2, która pozwala wycinać z niezwykłą precyzją nawet najbardziej skomplikowane kształty.

Producent carportów - Do budowy carportów wykorzystujemy, suszone do 10-12% wilgotności, drewno klejone warstwowo BSH, składające się z połączonych ze sobą lameli świerkowych lub sosnowych. Drewno BSH charakteryzuje się wysoką stabilnością kształtu, podwyższoną nośnością w porównaniu do zwykłego drewna konstrukcyjnego oraz dużą odpornością na powstawanie rys i działanie ognia. Zastosowanie specjalistycznych impregnatów skutecznie zabezpiecza drewno przed szkodliwym wpływem warunków atmosferycznych. Jako producent informujemy iz dzięki temu produkowane carporty dopasowane są do indywidualnych potrzeb każdego klienta, są trwałe, wytrzymałe i estetyczne.


Lata doświadczeń pozwalają nam oferować drewniane wiaty garażowe, wiaty samochodowe i carporty według nawet najbardziej skomplikowanych wzorów i projektów.

 

Carport jako alternatywa dla garażu blaszanego i murowanego.

Wiaty samochodowe słusznie uznawane są za tańszą alternatywę dla garaży blaszanych i murowanych, zapewniając przy tym skuteczne zabezpieczenie samochodu przed nagrzewaniem latem oraz śniegiem i szronem zimą.

Oferujemy carporty z dachem płaskim, jednospadowym i wielospadowym (dwuspadowe i kopertowe). Carporty mogą być wykonane jako konstrukcje wolnostojące lub przytwierdzone do ściany budynku i mogą mieć różne wymiary. W zależności od potrzeb jesteśmy w stanie wykonać carport jednostanowiskowy, dwustanowiskowy i większy, nawet na kilka samochodów. Dodatkowo każdy carport może zostać wykonany w wersji z pomieszczeniem gospodarczym, które doskonale sprawdzi się jako schowek na rowery, narzędzia i inne drobiazgi.

Wybrane realizacje

Wybrane realizacje