Zamów w 4 krokach

Jak zamówić

Nasz produkt można zamówić w czterech prostych krokach. W odpowiedzi na zapytanie ofertowe przygotowujemy darmowy i niezobowiązujący projekt 3D wraz z wyceną. Po zaakceptowaniu oferty i wpłaceniu zaliczki uruchamiamy produkcję na maszynie ciesielskiej CNC Hundegger K2. Produkt dostarczamy na plac budowy lub klient odbiera go własnym transportem. Produkt można zamówić z montażem lub do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją.

 • Krok IFormularz wyceny

  Wypełniasz formularz wyceny dostępny na naszej stronie internetowej. Jego wypełnienie nie wymaga wiedzy technicznej. Wskazane jest załączenie szkicu z wymiarami, zdjęcia lub projektu od architekta.
 • Krok IIProjekt i Wycena

  Na podstawie danych zawartych w formularzu oraz załączonych zdjęć/rysunków opracowujemy profesjonalny projekt 3D i przygotowujemy ofertę cenową. Po zaakceptowaniu oferty i wpłacie zaliczki przystępujemy do produkcji na maszynie ciesielskiej CNC Hundegger K2.
 • Krok IIIDostawa

  Gotowy produkt dostarczamy na plac budowy lub klient odbiera go we własnym zakresie. Wszystkie elementy konstrukcyjne są ponumerowane oraz załączona jest instrukcja montażu.
 • Krok IVMontaż (opcjonalnie)

  Materiał można zamówić z montażem lub do samodzielnego montażu (zgodnie z załączoną instrukcją). Po złożeniu zamówienia na montaż nasza ekipa przyjeżdża na miejsce i dokonuje profesjonalnego montażu.