Firma z tradycjami

Lata doświadczeń

Jesteśmy firmą rodzinną, w której obróbką drewna zajmuje się już trzecie pokolenie. Posiadamy bardzo dużą wiedzę w dziedzinie obróbki drewna. Nasza firma została założona w 1995 roku.

Konstrukcje drewniane projektujemy komputerowo z wykorzystaniem specjalistycznego programu SEMA. Drewno obrabiamy na profesjonalnej maszynie ciesielskiej Hundegger K2. Stosujemy wysokiej jakości drewno konstrukcyjne lite lub klejone warstwowo. Nasze konstrukcje realizowane są według tradycyjnej technologii łączenia na czopy, zamki gniazda itp.

 

Profesjonalizm i precyzja

Nowoczesne rozwiązania

W naszym centrum obróbki drewna podczas jednej operacji elementy mogą być strugane, wiercone, czopowane, profilowane i frezowane.

Hundegger K2 to w pełni zautomatyzowana i sterowana komputerowo maszyna ciesielska pozwalająca na ekonomiczną i precyzyjną produkcję konstrukcji drewnianych takich jak: więźba dachowa, wiata garażowa, carport, dom drewniany, taras, czy zadaszenie terasu. Wykonujemy różne konstrukcje drewniane według indywidualnych wymagań, potrzeb i oczekiwań każdego klienta.

 

Podczas realizacji naszych projektów szczególny nacisk kładziemy na jakość i estetykę wykonania. Dbamy o najdrobniejsze szczegóły zdając sobie sprawę że to one odróżniają dobry produkt od przeciętnego.

Nasza ofertę kierujemy zarówno do odbiorców indywidualnych, jak i firm czy instytucji. Wieloletnie doświadczenie i własna baza projektowa, pozwalają nam oferować produkty najwyższej jakości, dla najbardziej wymagających klientów.


1

Wieloletnie doświadczenie

2

Bogaty park maszyn

3

Nowoczesna technologia

4

Sprawdzone rozwiązania