Wiaty i altany ogrodowe drewniane na wymiar, na zamówienie, z montażem lub do samodzielnego montażu

Altany ogrodowe projektujemy komputerowo z wykorzystaniem specjalistycznych programów komputerowych typu AutoCAD. Do obróbki drewna używamy profesjonalnej maszyny ciesielskiej CNC Hundegger K2, która pozwala wycinać z niezwykłą precyzją, nawet najbardziej skomplikowane kształty.

Do budowy altanek ogrodowych wykorzystujemy wysokiej jakości drewno. Zastosowanie specjalistycznych impregnatów, farb i lakierów skutecznie zabezpiecza drewno przed szkodliwym wpływem warunków atmosferycznych. Dzięki temu produkowane przez nas altany ogrodowe dopasowane są do indywidualnych potrzeb każdego klienta, są trwałe, wytrzymałe i estetyczne.

Altany drewniane doskonale sprawdzają się podczas różnego rodzaju imprez rodzinnych i okolicznościowych organizowanych na świeżym powietrzu. W słoneczne dni altany ogrodowe dają schronienie przed nadmiernym nasłonecznieniem, a w dni deszczowe pozwalają schronić się przed deszczem. Zapraszamy do skorzystania z oferty na wysokiej jakości wiaty drewniane - wiaty garażowe, wiaty samochodowe drewniane.


Lata doświadczeń w budowaniu konstrukcji drewnianych pozwalają nam oferować wiaty ogrodowe i altany drewniane według najbardziej skomplikowanych wzorów.

Wybrane realizacje

Wybrane realizacje