Szopy drewniane ogrodowe i domki narzędziowe ogrodowe z montażem.

Szopy drewniane projektujemy komputerowo z wykorzystaniem specjalistycznego programu do projektowania konstrukcji drewnianych SEMA. Do obróbki drewna używamy profesjonalnej maszyny ciesielskiej CNC Hundegger K2, która pozwala wycinać z niezwykłą precyzją nawet najbardziej skomplikowane wzory i kształty.

Do budowy szop drewnianych i drewnianych domków narzędziowych wykorzystujemy wysokiej jakości drewno konstrukcyjne, charakteryzujące się dużą trwałością i wysoką  stabilnością kształtu. Zastosowanie specjalistycznych impregnatów skutecznie zabezpiecza drewno przed szkodliwym wpływem warunków atmosferycznych. Dzięki temu nasze szopy ogrodowe i domki narzędziowe z drewna są trwałe, wytrzymałe i estetyczne.

Wykonujemy domki drewniane na wymiar dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.


Lata doświadczeń w projektowaniu i produkcji konstrukcji drewnianych pozwalają nam oferować szopy drewniane i domki narzędziowe według najbardziej skomplikowanych projektów.

 

Przykładowe projekty

Poniżej przedstawiamy opracowane przez nas projekty domków narzędziowych i szop drewnianych. Projektujemy i produkujemy szopy drewniane ogrodowe oraz domki narzędziowe pod klienta, na indywidualne zamówienie.

Wybrane realizacje

Wybrane realizacje